Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-01, 22:32   #4904
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez styloowka Pokaż wiadomość
-raczej rozświetlającego, ponieważ w macie wyglądam jak stara, zasuszona baba :P
-
mam to samo w matowych podkladach brzydko moja skora wyglada ,strasznie postarza ja to ,ale rozswietlajacych tez za bardzo nie moga poniewaz mam nieskonalosci :duze pory,dziurki po tradziku na policzkach i co teraz


A moze dobry dla ciebie bedzie podklad Yves Rocher Pure light ? kosztuje okolo 56 zl/30 ml ,s sklad ma taki:
Skład: Aqua,Dimethicone, Isododecane, Propylheptyl Caprylate, Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water, Methylpropanediol, Alluminium Starch Octenylsuccinate, Pentylene Glycol, PEG/PPG -18/18 Dimethicone, Trisiloxane, Sorbitan Isostearate, Magnesium Sulfate, Silica, Lecithin, Tisteardimonium Hectorite, Parfum, Phenoxyethanol, Tocopherol, Inositol Ethylhexylglycerin, Propylene Carbonate, Dimethicone Crosspolymer, Xanthan Gum, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aphloiatheirforms Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, +/- (May contain) Cl77491/Cl77492/Cl77499 (Iron Oxides), Cl 77891 (Titanium Dioxide).

DZIEWCZYNY czy ktoras w was uzywala juz nowego kremowego podkladu w kompakcie firmy Urban Decay Surreal Skin Cream to Powder ,-podobno bardzo ladnie wyglada na twarzy ybez efektu pudrowosci i bardzo ladnie wychodzi na zdjeciach ,sklad tez nie jest zly,ale zamiast gabeczki Urban Decay dolaczyl nam pedzelek
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora