Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walczymy o nasze marzenia! cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 22:01   #3368
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Walczymy o nasze marzenia! cz.4

Cytat:
Napisane przez DAnia Pokaż wiadomość
Dra miło Cię widziec Kochana Rafał to już duży chłopczyk musi byc

oj tak duży chłopak dużo mówiący,a zarazem strasznie pyskaty,nie wiedziałam ,że 2,5 letnie dziecko może być już tak pyskate do rodziców

Cytat:
Napisane przez ewakol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny



No ja jeszcze jestem w dwupaku, Jaśkowi troszkę się spieszyło i miesiąc leżenia miałam a teraz już mu się odwidziało W każdym razie wszystko już mamy gotowe na jego przybycie i tylko czekamy
to w takim razie szybkiego i bezproblemowego plum

Cytat:
Napisane przez pacierp Pokaż wiadomość

U nas 30tc zaczyna się w poniedziałek. Czekamy na córeczkę Maleńka kopie i się wierci - uwielbiam to Jestem trochę spanikowana, że jestem w polu z wyprawką. Mamy narazie tylko ciuszki. Niebawem się przeprowadzamy i dlatego tak to wszystko się przeciąga. Ja czuję sie dobrze, rozkoszuję się stanem błogosławionym i strasznie szybko mi ta ciąża mija Ostatnio mam troszkę wysoki poziom cukru i walczę z dietą i glukometrem. To wszystko pikuś. Mimo, że ciężej mi się porusza to nigdy lepiej się nie czułam. Termin mamy na końcówkę czerwca i mam nadzieję, że się wyrobimy ze wszystkim.

Całuję Was wszystkie i każdą z osobna.
Postaram się wkleić zdjęcie brzuszka, ale nie wiem kiedy, bo mąż musi wyczyścić matrycę w aparacie i narazie z ciążowych zdjęć mam całe...jedno
Fajnie,że się odezwałaś i od czasu do czasu napisz co tam u was a imię już wybrane?
Ciesz się ciążą,ostatnimi chwilami kopniaczkami.


Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość

Dra, nigdy nic nie wiadomo
oj ja wiem,że nigdy nic nie wiadomo
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

Ewelinka skończyła już roczek. Impreza udana, dziecko ze zmęczenia nie mogło zasnąć. Oczywiście moj aniołek złapał za różaniec - bo tej zabawki jeszcze nie znała. Nie zastanawiała się dlugo
Biega od rana do wieczora z jedną przerwą na sen, bawi się bardzo ładnie i bardzo grzecznie, jest bardzo zainteresowana innymi dziećmi, szukam teraz jakiegoś klubu dziecięcego, gdzie można spotkać się przy okazji z innymi rodzicami w czasie, gdy maluchy bawią się pod okiem pedagoga. Wszystko łapie w lot, chętnie pomaga w pracach domowych i bron Boże zrobić coś inaczej niż dzień wcześniej.
Jej ulubione słowa to "dań" lub "dam" (oznacza daj!) i "bam"
buty, Kuba, balon to "ba" ale z innym akcentem, jest mama, tata, baba. Zdarzyło się, że powiedziała "baban" (banan) i "Misia" (nasz pies). Jednak więcej powtórzyc nie chce. Wszystko jest na migi.
Chodzi już od daaaawna Takie żywe sreberko z niej.
I dzisiejsze zdjęcie.
Załącznik 5196773
malutka słodka i fajnie,że taka grzeczniutka,a że iega to każde dziecko musi się wybiegać

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
powodzenia Kochane, oby każda z Was doznała tego jedynego najważniejszego uczucia jakim jest macierzyństwo
kochana a powiedz co u Ciebie i Małgosi,jak zdrówko u was?
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...

Edytowane przez dra
Czas edycji: 2013-04-07 o 12:30
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując