Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-10, 23:27   #895
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez spineeeczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Widzę, że znalazłam specjalistki od AM, więc bez obaw zwracam się do Was z moim problemem... Poszukując idealnego podkładu, który poradził by sobie z moim trądzikiem, bliznami, przebarwieniami natknęłam się na te właśnie podkłady... Praktycznie wszystkie dziewczyny są z nich niesamowicie zadowolone (sądząc po forach i blogach), więc zamówiłam sobie parę próbek... No i niestety, jestem chyba jedynym człowiekiem, któremu podkład sprawił chyba jeden z większych zawodów w życiu...
Po chyba 10 próbach dalej nie mogę uzyskać tego ,,niesamowitego" efektu o którym wszyscy piszą... Podkład zaznacza mi rozszerzone pory, suche skórki (na calusieńkiej twarzy, mimo peelingów i kremu nawilżającego ), z bliska wygląda to nie do przyjęcia. Muszę zaznaczyć, że aktualnie mam podkład za 13 zł z miss sporty (okazało się nagle, że mój ukochany podkład jest za ciemny dla mnie w zimie, a teraz szukam czegoś dla bledziucha), no i ten nędzny podkład jak i żaden inny takiej masakry mi nie robi
Używam pędzla z sunshade minerals top flat, więc myślę, że to nie jego sprawka, nakładać probowałam też na mokro i generalnie co bym nie zrobiła efekt ten sam, nawet drobny meszek na mojej twarzy jest wyeksponowany... Myślicie, że to wina mojej skóry, nieodpowiedniego nakładania czy niezrozumiałego pecha?
jezeli to 'tylko' skórki i pory, to powinno byc spoko

na pory warto użyć primera <pudry ryzowego, perłowego, krzemionki> w połaczeniu z mikrosferami silikonowymi 50/50

(sklep kolorowka)

a na skórki peeling z bromelainy ENZYMATYCZNY (!) (mazidla.com, zrobsobiekrem.pl )


ja mam gorszy problem, podklad znika mi z twrzy; kupilam azotek boru i ejst lepiej, jeszcze dokupię frakcję sojową i mam nadzieję, ze to będzie koniec zmagan

Edytowane przez 2011801131227
Czas edycji: 2013-04-10 o 23:40
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora