2007-03-30, 09:14
|
#265
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
|
Dot.: Kosmetyki KALLOS
Cytat:
Napisane przez bluegirl
Dziewczyny wybieram się w piątek do hurtowni w Kielcach gdzie są produkty Kallos, zastanawiam się czy jest jakiś szampon naprawdę godny polecenia, skoro już kupuję tam kilka rzeczy to może i szampon jakiś?
Które z odżywek są do spłukiwania po 5 minutach tak przy każdym myciu, bo maski raz w tygodniu zazwyczaj, a po każdym myciu jakieś z Kallosa ciekawe są?
Miała któraś z Was szampon glicerynowy?
Do tego kończy mi się brylantyna która świetnie radziła sobie z moimi napuszonymi przy czole włosami, taka aureolka mi się tworzy po myciu, a brylantyna świetnie je ujarzmiała, przylizywała  możecie polecić któryś z żeli lub może guma byłaby dobra do tych pojedynczych, rosnących mały włosów które odstają wiecznie
|
Chodzi Ci o szmpon COLOUR FIX? Ja go mam i jestem z niego bardzo zadowolona. Włoski po nim są śliskie i jakby pokryte taką powłoczką.
|
|
|