Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box & Box of Beauty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-17, 09:12   #386
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pudełkomania-wątek zbiorczy Glossy Box, ☠☠☠☠☠☠☠☠ & Box of Beauty

Rozumiem calkowicie Twoje rozczarowanie i domyslam sie, ze nawet jak napiszesz do GB to i tak nic z tym nie zrobisz, bo Ci powiedza, ze na tym wlasnie polega ich idea, ze kosmetyki sa rozne i w roznej cenie. Aczkolwiek ja widze tam naprawde niewiele luksusowych marek, a jak juz jest np. Lierac to krem ma 5 ml... No Avonem w pudelku meskim to mnie rozlozyli na lopatki wlasciwie.
Ja do twarzy uzywam wlasciwie tylko kosmetykow z apteki, wiec wszystkie kremy i tak wydaje dalej, ale tutaj tez ciesze sie, ze moge obdarowac np. kolezanki. Zreszta wlasciwie z kazdego Glossy Boxa cos puszczam dalej, bo nie ma sensu tego trzymac, jak i tak nie zuzyje.
Z ciekawostek - serum Bioliq jest jedynym kosmetykiem do twarzy z GB, ktory uzylam i o dziwo - calkiem mi odpowiada, wiec jakbys chciala sie swojego pozbyc, to mozemy sie zamienic. Ale robilam ostatnio czystki w szafach, wiec niewiele mi zostalo na wymianke.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując