Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-28, 19:57   #479
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Moim zdaniem na pewność siebie wpływa bardzo wiele czynników - również wychowanie Moja mama nigdy nie przywiązywała uwagi do stroju, fryzury czy makijażu - uważała że najważniejsze jest piękno wewnętrzne a nie to które widzimy na pierwszy rzut oka. Te słowa wpoiłam sobie tak bardzo że byłam wręcz zaniedbana. Zanim zaczęłam studia byłam typowym brzydkim kaczątkiem w adidasach, bluzie z kapturem i kitkiem na czubku głowy - tak mi było najwygodniej a o wygląd nie dbałam. Jednak kiedy poznałam mojego cłopaka pokazał mi on że nie ma nic złego w tym abym czuła sie piękna i znała swoje atuty - to dzieki niemu poprawiłąm swoją pewność siebie teraz pokazuję mojej mamie świat makijażu, obie chodzimy na zakupy i czujemy się piękne Bo nie chodzi o to żeby być ideałem tylko dobrze czuć sie w swojej skórze.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia wiem, że kurier kontaktuje się rano, że chcę dostarczyć paczkę. I się z nim dogadujesz, o jakiej porze ma być i gdzie

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------





Też mam cienkie włosy, ale myślę jak je zagęścić i czy w ogóle jest to możliwe Stosowałam kiedyś tonik przeciw wypadaniu włosów i pojawiały się nowe tzw. babyhair Myślę, czy nie kupić sobie szamponu przeciw wypadaniu włosów z Ziaji Bardzo sobie też chwalę szampon tej firmy z czarną rzepą, który nie tylko usuwa łupież ale też wzmacnia cebulki włosów
A swoją drogą to coś mam pecha z tym testowaniem... Tyle razy próbuję i nic <bezradny> Może jestem za krótko na forum albo moje recenzje są mało ciekawe i rzeczowe?


Polecam tonik/lotion Seboradin czarna rzodkiew. Śmierdzi benzyną i warzywami ale włosy rosną ak szalone

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2013-04-28 o 20:02
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora