Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-29, 15:28   #481
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Arschen, kochanie moje, wszystkiego naj- naj- najlepszego z okazji urodzin, zdrówka, szczęście, satysfakcjonujących spadków, żebyś była zawsze zadowolona, żeby nic Cię nie trapiło, żebyś była bardzo szczęśliwa ze swoim TŻ-tem, żeby zawsze było dobrze, żebyś nie musiała się męczyć z dietowaniem, a kilogramy żeby spadały jak szalone! I żebyś już zawsze tutaj z nami była!

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Mieliśmy jechać we wtorek do TŻ-ta. Ale jakoś tak wyszło, że wczoraj sobie jednak spontanicznie o 23 wyjechaliśmy, o 1.30 byliśmy na miejscu Także zrobiłam sobie wolne od poniedziałkowych i wtorkowych (połowy, bo od 12 są godziny rektorskie) zajęć Ale pogoda do duuupy, pada. Za to byłam w lumpie i za 12 zł kupiłam sobie 6 ciuchów, bo jest dziś promocja wszystko za 2 zł I kupiłam 3 bluzki na lato, sukienkę na lato, czarnego longsleeva i pudrowo różowy cieniutki kardigan bardzo oversize (a rozmiar M/L, więc chyba tak ma być, taki powyciągany wyciruch z niego, a ja lubię ). Kardigan już wcześniej, parę miesięcy wcześniej wpadł mi w oko, ale za 14 zł był i nie warto było wydać tyle na niego, nikomu prócz mnie się nie podoba, to za 2 zł można było wziąć
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora