2013-04-29, 22:16
|
#1010
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
|
Dot.: Odp: Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz
Cytat:
Napisane przez Ashyshqa
Happy cz2(mini relacja):
"Wody odeszly mi w piatek o 18:30, pojechalam do szpitala i cala noc nic sie nie dzialo. Co 10 min jakis mini skurcz prawie bezbolesny, ale nie moglam spac, bo juz bylam w sali porodowej. Proponowali oxy, bo mialam rozwarcie 1cm, ale nie chcialam. Zdecydowalam sie na nia rano. Podali o 10:15, kwadrans pozniej mialam skurcze i polozna byla w szoku, bo w te pedy musiala zwiezc aparature i lekarke. A 30 min pozniej przy szesciu partych wyszla glowka. Moj porod trwal 45 minut i zycze kazdej takiego rozwiazania. Mialam naciete krocze i zszycie boli okrutnie, a potem nie moglam chodzic i siadac bez bolu. Ale ladnie sie goi. Kciuki za Aas! "
|
ekspresowy porod zazdroszcze. oby kazdej z nas tak gladko poszlo 
---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
jakoś nie widziałam ładnych czapeczek w lumpkach  jutro pochodzę po mieście i jak nie znajdę w sensownej cenie niczego to na all kliknę jakieś takie tanie 
|
my mamy wiekszosc czapeczek, kapelusikow, chustek itd. z lumpka za smieszne pieniadze, a jest ich tam tyle, ze bralam hurtem, bo nie moglam sie zdecydowac i wszystkie ladne kolorystycznie bede mogla poszalec, hehe.
|
|
|