Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Nowe Yves Rocher i trochę drobiazgów w kwietniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 12:43   #87
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Nowe Yves Rocher i trochę drobiazgów w kwietniu

Zaczęłam pakować paczuchę dla Ciebie, strasznie dużo się tego nazbierało i chciałabym zrobić już ostateczne podsumowanie. Dobrze że napisałaś, bo miałam na myśli kapelusz zamiast tego biustonosza f&f. Ale niech już będzie i jedno i drugie, bo z kolei nie mogę znaleźć balsamu vichy Przepraszam za te zawirowania, ale jak widzisz mam całą masę rzeczy i ciężko mi to ogarnąć. Ale to właśnie dlatego z chęcią oddaję tak dużo rzeczy, bo cieszę się że sama się ich pozbędę, a ktoś skorzysta
Znalazłam też ten beżowy stanik triumph i mogę dorzucić i sprawdziłam że szamponetka jest przeterminowana jakiś rok, ale to drobiazg, mam nadzieję że nie zaważy na wymiance, daj tylko znać czy będziesz z nią ryzykować i wysyłać, czy wyrzucić? Czyli ostatecznie wychodzi tak:

Krem Cure Solutions YR
Maseczka Cure Solutions YR
Krem BB dla mężczyzn Hera Homme

za:

*IKEA filtr SPF 30 150ml nowy
*Ambio sun expert krem do twarzy spf 50
*biustonosz F&F
*szlafrok satynowy
*trymer do wzorków
*kapelusz słomkowy
*Kwas askorbinowy, Wit. C
*Olej sezamowy oleofarm (50ml)
*Trzy próbki La Roche spf 50
*Joanna saszetka koloryzująca szamponetka multi effect 02 perłowy blond nowa
*pędzel do nakładania farby
*mleczko winogronowe - znalazłam!
*próbki minerałów
*stanik triumph

Liczę na akceptację Myślę że jest uczciwie. Cenowo ciężko porównać, bo wiadomo że YR ma wywindowane ceny katalogowe, ale dla mnie zawsze uniwersalnym odniesieniem jest Allegro. Jeśli jeszcze się wahasz to weź też pod uwagę że dojdą mi spore koszty wysyłki
__________________
Wymieniam: sukienki ASOS XS S, buty 35-36, kosmetyki

Szukam: Solgar na włosy, Placenta, płyn do soczewek

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2013-05-02 o 14:20
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując