Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta 5:2 dr Mosleya
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-03, 19:10   #17
Jotemka49
Raczkowanie
 
Avatar Jotemka49
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 120
Dot.: Dieta 5:2 dr. Mosleya

Witajcie
Jestem już po wczorajszym dniu postnym i jakoś poszło Miałam dwa momenty krytyczne, ale wówczas piłam naprawdę dużo wody mineralnej oraz podjadałam marchewkę. W sumie zjadłam dwie, takie spore, pocięte na mniejsze słupki.
Wieczorem zaliczyłam trening z EC (ok. 45 minut), potem zjadłam fasolkę z puszki, połowę.
W sumie później już nie byłam głodna. Byłam za to porządnie zmęczona, ale treningiem (to był mój 3 dzień)i smacznie spałam.
Dzisiaj jadłam normalnie, ale z umiarem. Z resztą nie musiałam się bardzo pilnować, bo faktycznie nie chciało mi się tak bardzo jeść.
Na śniadanko jajecznica z pomidorami (z 1 jajka), potem pół kanapki z pasztetem, na obiad duszone krewetki z pomidorami (jakieś 20 szt) i do tego kawałeczek bagietki, a na kolację (przed chwilą) zjadłam sałatkę (sałata, pomidory, ser feta, sezam czarny i sos włoski). I oczywiście przez cały dzień piłam sporo wody. I na tym koniec.
Oczywiście zaliczyłam także trening z EC 45 minut i 5 km bardzo szybkim tempem na rowerku stacjonarnym

Wydaje mi się, że ta dieta będzie mi pomocna by na początku drogi zmniejszyć żołądek, bo naprawdę za dużo się opychałam .

W każdym razie póki co czuję się bardzo dobrze
Jotemka49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując