Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-06, 20:58   #631
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez aptekus Pokaż wiadomość
witam

Proszę o rozszyfrowanie składu kremu Biodermy Sensibio AR.

Właśnie drugie opakowanie zaczęłam i mam wątpliwości czy używać go dalej.
Moja mieszana i naczynkowo uwrażliwiona skóra jest (jak mniemam) po nim pozapychana, z niespodziankami i nadal zaczerwieniona.
Mam mnóstwo zaskórniaków, które pojawiają sie niewiadomo skąd.

Oto skład:
aqua, mineral oil, paraffinum liquidum, persea gratissima oil unsaponifables, arachidyl alcohol, PEG-100 stearate, caprylic/capric triglyceride, dimethicone, glycol distearate, ozokerite, sodium PCA, canola oil, dipalmytoyl hydroxyproline, glycyrhetnic acid, tocopherol acetate, ginkgo bilobae extr, camelia sinensis leaf extr, glicyne soya germ extr, allantoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extr, sodium chondroitin sulfate, propylene glycol, behenyl alcohol, glyceryl stearate, polyacrylamide, arachidyl glucoside, C13-14 isoparaffin, disodium EDTA, laureth-7, BHT, sodium hydroxide, phenoxyetanol, metylparaben



Z góry dziękuję za pomoc.

Mozesz nie bardzo tolerowac parafine,trojglicerydy,si likony-trudno znalezc winowajce chyba,ze wiesz co dziala na Ciebie zapychajaco;reaktywnosc skory mogla zostac pobudzona przez mieszanke skladnikow a nie jeden konkretny.
To juz bardzo indywidualna kwestia.
Osobiscie chwale sobie Daxa naczynkowego dla cery tlustej/mieszanej


Kulfon z Hasceralem warto sie pomeczyc tylko nie uzywaj go czesciej niz 2-3 razy w tygodniu bo bedziesz miala zmacerowane stopy,takze pamietaj z umiarem.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora