Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 14:18   #2368
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Koty - część VI

Cytat:
Napisane przez CattyG Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest żadna prowokacja -.-
Może tak proszę, niech każdy liczy się ze słowami?
Nie mam żadnej pseudohodowli i odpowiedzialność, to my posiadamy, bo jeśli już, kotka zajdzie w ciążę to nie topimy kociąt jak niektórzy tylko wychowujemy i oddajemy ludziom w dobre ręce. Czemu nie sprawić komuś radości kociakiem?
I po drugie, nie sterylizowałam kotek, ponieważ uważam, że kotka tak jak kobieta jest urodzona do "rodzenia". Jeśli kotka nie urodzi, to jej po prostu odbije, widziałam nie raz taki przypadek. Nie chcę mieć w domu kotek, które są szurnięte o.O
Poza tym, to czy mam w domu hodowlę (nie mówię tu o mojej babci, to nie nie dotyczy) czy nie to moja własna sprawa a tu pytałam się o moją D. czy mogę jej jakoś pomóc. Chyba tylko jedna czy dwie osoby zrozumiały... Najprawdopodobniej jeszcze dziś pojadę z nią do weta, ale musicie też wziąć pod uwagę to, że nie mieszkam w mieście, do najbliższej lecznicy mam 20 kilometrów a sama 16 letnia dziewczyna bez prawa jazdy wiele nie zdziała, więc czekam na rodziców.


to chyba nie na wątku o kotach, prawda?

Po za tym, swoje zwierzęta też traktujecie tak szablonowo? Bo ja moje kocham i traktuję jak członków rodziny.
Sterylizacja BĘDZIE ludzie, trochę myślenia, przecież nie "zaciążę" kotek na śmierć!!
Ja rowniez radze co nieco najpierw poczytac,pozniej sie wypowiadac. A przede wszystkim zajac kotkami w odpowiedni sposob.

Ja to nie moge patrzec jak jestem w Polsce u znajomych na wsi na te zwietrzeta,koty walesajace sie,ktore weta nigdy nie widzialy,karmione odpadkami,albo psy na lancuchu.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora