Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badania hormonów, hormony, interpretacja wyników- zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-10, 15:43   #108
jeresi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
GG do jeresi
Dot.: dosc powazny problem z meskimi hormonami =(

Mam ten sam problem. Byłam u ginekologa - u dobrego ginekologa podkreślam. Mam wrażenie, że pomyślał, że przesadzam, mówił mi o laserach i o tym, że mam taki typ urody, że greczynki np też tak maą i żyją. Brrrr, ależ się wścieklam. Zrobił mi badanie usg, żeby sprawdzić janiki, stweirdzil, że nie pracują prawidłowo. Spojrzał na mnie podczas badania i powiedział, żę nie jest tak źle...załamka...a jak ma być źle, przecież nie będę chodzila włochata jak małpa. Depiluę wszystko co się da więc na pierwszy rzut oka jest ok, tylko ile można się z tym męczyć. Parysia rozumiem Cię, nie jesteś sama z tym problemem. Mi się na stopach pojawia owłosienie, nawet na brodzie o wąsach nie wspomnę. Pewnie nie długo na klacie mi urosną włosy. O zgrozo. Daj sobie spokó z ginekologiem, wal prosto do endokrynologa. Mi ginekolog zrobil badanie krwi na podstawowe hormony i tyle. A takie badanie nie wykaże wszyskich odchyleń, potrzebny jest endokrynolog. Dodam, że tabletki anty mi nie pomogły.
jeresi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując