Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-03, 13:19   #654
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 3 438
Dot.: Kodeks Recenzentów - dyskusje o usuwaniu recenzji z KWC

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Aby ocenić skuteczność niektórych kosmetyków wystarczy dużo krócej niż miesiąc(np. uczulających czy korektora o fatalnej konsystencji).Pozatym, jeśli to możliwe, proszę o mniej złośliwy i wszystkowiedzący ton

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------


Tak samo niektóre kremy do cery suchej przepisywane są przez dermatologów osobom o cerze tłustej, więc nie grupie docelowej.Takie osoby nie maja prawa recenzować?
1) nie sądzę, żeby był złośliwy i wszystkowiedzący bardziej niż twój pierwszy post sugerujący nierzetelność Wizażu przez usuwanie negatywnych recenzji rzekomo promowanych tu kosmetyków i fałszowanie w ten sposób ocen.
2) Nie. Zgodnie z Kodeksem Recezentki nie mają prawa oceniać negatywnie kosmetyków przeznaczonych dla innej grupy konsumentek.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2013-06-03 o 13:21
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując