Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-28, 10:33   #3759
WackelDackel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: chata za wsią Warszawa
Wiadomości: 600
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Gdzie te zabawy są postępowe? To przecież stare jak świat
Na wątku o różnicy między pierwszym, a kolejnymi porodami napisałaś, min. o wypadającej macicy, ale raczej nikt z tego powody nie rezygnuje z dzieci. Tak samo z analem. Oczywiście, że zagrożenie jest większe niż przy klasycznym seksie, ale nie aż takie, żeby rezygnować z przyjemności.
Postępowe powiedziałam z przekąsem, doskonale wiem, że już w starożytnej grecji starsi panowie zwani patronami penetrowali tylne dziurki swoich młodziutkich uczniów. Taki rodzaj społecznego dopieszczenia hehe
Ja nikogo nie odwodzę ani od anala, ani od płodzenia nawet setki dzieci, mówię tylko żeby nie zakrzykiwać osób, które przedstawiają pewne fakty na pewne tematy. I ze warto byś świadomym zagrożeń zdrowotnych płynących z tej formy seksu (zwłaszcza bez prezerwatywy !), a wiem, że wiedza na temat seksu, zdrowia, fizjologii i fizjonomii ludzkiego ciała oraz antykoncepcji jest w naszym pięknym kraju równa niemal zeru. A za anal na dodatek - jak wynika ze statystyk - "biorą" się coraz młodsi i często - głupsi. Zresztą na tym wątku - jak go sobie przeglądam od początku - wychodzą co chwila takie "kwiatki", że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać nad ludzką głupotą.
WackelDackel jest offline Zgłoś do moderatora