Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-06, 15:36   #87
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Ja również chcialam Ci podziękać za doradzenie tego kremu ceramidowego. Używam go co jakiś czas, nie codziennie, bo mi niestety kaszka taka wyskakuje po nim, ale...za to rozjaśnił mi przebarwienia, nie wiem jakim cudem, ale szybko zobaczyłam efekty i byłam w szoku, bo miałam je baaardzo dlugo już. Ładnie odzywia cerę, dobrze nawilża, tylko ta kaszka:/
Zastanawiam się czy ja nie mam uczulenia na filtry może, bo tam jest spf 6, ale tak samo wychodzi mi kaszka i to jaka po 50 z lirenki:/ Czy to może być reakcja skóry na filtry??Wychodzi mi ona głownie na policzkach. Zła jestem jak nie wiem, bo kremy są super.
...
co do filtra to nie wiem,może trójglicerydy tak na ciebie działają...generalnie może to byc składnik powtarzający sie i przy filtrze..ja sie powtórze-spróbuj Sylveco rokitnikowgo..np lekkiej wersji..... może ''niby'' olejek arganowy ci nie służy...cięzko powiedzieć

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem pełna uznania dla darko1, podczytuje caly czas wątek i dzieki Tobie kupilam krem bepanthen i lekki krem brzozowy sylveco i jestem narawde zadowolona, delikatne niezapychające kremiki, tego właśnie potrzebowała moja skora dziękuje!
...
a proszę,moja skóra też jest mi wdzięczna za odkrycie niektórych wynalazków

ps.te lekkie kremy Sylveco tą takie świetne,że nawet daje je jako baze Klientkom pod makijaże slubne zamiast bazy..fajnie utrzymują makijaż na skórze,nawilżają ale nie przetłuszczają.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-07-06 o 15:40
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora