Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Opolski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-10, 19:50   #9
kargolcia154
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 80
Send a message via Skype™ to kargolcia154
Dot.: Uniwersytet Opolski

Cytat:
Napisane przez lena206 Pokaż wiadomość
Na języku biznesu kładą nacisk przede wszystkim na język rosyjski. Na pierwszym roku przedmioty ekonomiczne też są, ale ilość tych zajęć jest znikoma w stosunku do godzin zajęć z rosyjskiego i drugiego języka (angielski lub niemiecki). Rosyjski jest całkowicie od podstaw i program biznesowy realizowany jest dopiero od drugiego roku, natomiast angielski lub niemiecki wiadomo od podstaw nie są i od początku są związane z biznesem. Więc szczerze mówiąc jeśli nie widzi Ci się za bardzo nauka rosyjskiego, to nie wiem, czy nie będziesz się tam męczyć. Ja skończyłam własnie pierwszy rok i były osoby, które zawiodły się, bo inaczej sobie ten kierunek wyobrażały. Ale jeśli chcesz uczyć się rosyjskiego trochę jak na filologii to polecam, można trafić na naprawdę fajnych wykładowców i sporo się nauczyć Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona


Nie wiem czy rosyjski mnie tak będzie "pociągał" jak niemiecki ale chcę się go nauczyć bo jak wiadomo w dzisiejszym świecie znajomości języków nigdy za wiele a będąc na jakimś innym kierunku sama z siebie bym napewno nie zabrała się za naukę kolejnego także jestem na tak .

A mogłabyś opowiedzieć coś więcej o uczelni, ludziach no i ogólnie o tym tzw. "życiu studenckim"
kargolcia154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując