Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadające włosy cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-18, 09:48   #172
Catacomb_Kitten
Rozeznanie
 
Avatar Catacomb_Kitten
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 513
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
Co do zatkanych zatok, to mojej znajomej laryngolog polecił takie urządzenie do płukania nosa dla swojego małego synka, który wiecznie jest chory i zakatarzony.
Mówiła że jak mu pierwszy raz nos płukała to "wychodziły cuda znające epokę lodowcową" i co najlepsze od tamtej pory pomimo przeziębienia mały nie rozchorował się, a płukanie nosa to dla niego przyjemność bo może swobodnie oddychać i sam sie tego domaga.
butelka efektownie psika bo nam pokazywała
co prawda cały zestaw jest bardzo drogi ale powiedziała że warto, a nosek płukać można co 2 dni lub rzadziej więc kuracja starcza na rok a to już nie jest tak dużo

Na koniec powiem że i ja się czaję na nie bo już mam dość oddychać w nocy przez jedną dziurkę
link: http://www.nosizatoki.pl/
koniec off topu
Dzięki za wskazówkę na pewno rozważę zakup, zwłaszcza z przyjściem jesieni, bo im zimniej tym gorzej u mnie z tą zatoką. Często spać przez to nie mogę bo ta wydzielina (wybaczcie, wiem że to obrzydliwe) nie jest w stanie w pełni usunąć się poprzez smarkanie, i spływa do gardła, przez co ledwo ślinę mogę przełknąć

mastiff , mam takie same problemy, mdłości, słabości, senność. Kilkakrotnie pielgrzymowałam z tym do różnych lekarzy, ostatnio w październiku do rodzinnego, zrobiłam morfologie która była dobra i dostałam Bellergot - tabletki uspokajające Wszyscy moi lekarze mówia : nerwica Jeśli to prawda to mogę być pewna ze nigdy już dobrze czuć się nie będę i włosów na głowie też mi zawsze będzie brakowało

Ostatnio dokonałam tez pewnej obserwacji, otóż wypada mi ze 2 razy więcej włosów z lewej strony głowy niż z prawej. Gdy rozczesuje na 2 dzień zawsze robie przedziałek na środku i dziele włosy na 2 równe połowy, z lewej połowy włosy ciagną się bez końca, z prawej sypią się dużo mniej. Dziwne
__________________
Naturalne włosy od 14.02.2013 
Catacomb_Kitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując