2013-07-21, 17:11
|
#596
|
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
|
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16
Cytat:
Napisane przez Verunka
aha
co do tych z linku ciezko mi sie wypowiedziec, bo po swoich przymiarkach wiem doskonale, ze to co na ekranie to zupelnie co innego niz na konkretnej osobie, ale bardziej mi sie podoba San Patrick.
a mnie w tamtej było teoretycznie ok, bo fason bardzo fajny, z tym ze ja w ogóle nie biore pod uwage sukienek z koronkami, takze odpadła bardzo szybko.
a mierzyłyscie w salonie Madonny przy Rynku w pasażu, czy na florianskiej?? Bo mi na florianskiej kategorycznie zabronili robic fotek.
|
ta San Patrick taka masywniejsza, bardziej dopracowana wydaje mi się, ja wymarzyłam koronki i tiul i w takich mi najlepiej na szczęście 
mierzyłyśmy w Warszawie na Wilczej bo ja mieszkam w Warszawie, świadkowa w Krakowie, ale przyjechała do mnie na weekend
__________________
7.06.2014 
|
|
|