2013-07-24, 14:47
|
#20
|
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
|
Dot.: Śmieszne historie z dzieciństwa:)
Cytat:
Napisane przez takasobie93
A co do ma wspólnego ze śmiesznymi historiami? Powinno Ci byc wstyd, a Ty sie jeszcze cieszysz, ze małe koty rozjechałas?
W ogóle te Twoje historyjki są raczej żenujące, a nie zabawne. Też byłam chłopczycą i czasem sie robilo niefajne rzeczy, ale zeby sie tym chwalic w wątku o śmiesznych historiach?
|
z pewnością zrobiłam to specjalnie bo tak strasznie nienawidziłam ich Będąc małym dzieckiem nie wiedziałam jak to sie skończy i w historii zabawny jest fakt, że zostałam zaciągnięta przed oblicze mojego taty i powiedziane mu było, że dziecko zrobiło sobie przejażdzkę autem
Więc wnioskując dalej historia ze zrobieniem kupy jest taaaka obrzydliwa i nieśmieszna i taka straszna ( do autorki, jest śmieszna )i nie powinna się pojawiać na forum publicznym!
Czekam czy Ty będziesz miała cokolwiek ciekawego do powiedzenia czy zrobisz ze mnie brutalną morderczynię zwierząt
bosky_Roman teraz już nie
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up
89,9->73,2
spinoholiczka
[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
|
|
|