Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-23, 13:41   #4136
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć Kochane
Dawno mnie tu nie było ,a to dlatego, że ostatnio jestem totalnie zawalona nauką Mam już dosyć tych studiów, tych kolokwiów i tej nauki W tym tygodniu dalej nas męczą. A żeby tego było mało to się rozłożyłam znowu Asieńko nie jesteś sama. Cały weekend przeleżałam w wyrze...

margeritko widzę, że Dziewczyny Ci juz doradziły. To dobrze. Właśnie- dobrze jest najpierw poćwiczyć jak się wcześniej nie malowało samemu, bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc maikjażem. Ja już chyba doszłam do wprawy, choć jeszcze nigdy nie malowałam kogoś i z tym miałabym trochę oporów przy kilku pierwszych razach... A jestem po kursie makijażu 2 stopnia (kiedyś będąc w Avonie sobie zrobiłam, ale to zamierzchłe czasy)...

Cytat:
Napisane przez kamilcia_w Pokaż wiadomość
MaLeNkA84 znamy się troszkę z ZTS, ale miło mnie zaskoczyłaś bo nie wiedziałam że też Pomorzanka jesteś...
Akurat ja nie Pomorzanka, bo Warmianka i to nie byle jaka, bo z samej stolicy Warmii i Mazur , ale buszuję na wątku, bo tu fajniusio

A ja się muszę Wam pochwalić, że w piątek wyjeżdżamy z moim Michasiem i naszym Klubem Turystyki Górskiej na dłuuugaśny weekendzik majowy w Góry Stołowe Już się nie mogę doczekać!! Chociaż trochę sobie odpocznę od tych głupich studiów Wyjeżdżamy 27.04, a wracamy 3.05 Ale będzie fajniusio. Przewidziane jest dużo atrakcji, np. Skalne Miasto na Słowacji, Błędne Skały, Aquapark, itp... Tylko modlę się, żeby się to cholerne przeziębienie ode mnie odczepiło do piątku...
Oj zmykam posprzątać trochę, bo dzisiaj mnie kumpela odwiedza. No i pouczyć się spróbuję, choć strasznie mnie głowa boli od tego kataru
A co Wy robicie w weekenda majowego??
Buziaczki dla Was
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora