|
Dot.: Jeśli nie chcesz ślubnej zguby, nie sprzeciwiaj mi się Luby! PM2014 cz.16
Cytat:
Napisane przez kroooliczek89
nie. Nie było w cenie. Napoje. Np tam licząc te małe butelki. Litr za 12,5... Liczyliśmy po 2litry na osobę. To wyszłoby 1250zł... :/ a w hurtowni patrzelismy to tak jak pisałam. Pepsi, mirinda i 7up litrowe butelki są za 2.19pln... Więc wyszłoby 219zł za 100 litrów.
|
a jeszcze ponowię pytanie? robicie przyjcie w pt i całonocne czy nie? w ogóle nawet jeśli całonocne to trochę drogo mecie ogólnie...
__________________
always & forever
♥♥♥
nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
|