Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza waga oszalała - ponad 100 kg pokazała -> CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-08, 08:17   #147
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Odp: Nasza waga oszalała - ponad 100 kg pokazała -> CZĘŚĆ II

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez AenElle Pokaż wiadomość

A z nowości 'treningowych' to tż kupił sobie powerball'a i siedzimy teraz i kręcimy nawzajem świetna zabawa, a jutro będą świetne zakwasy w rękach
Kurde AenElle, zawsze chciałam się takim czymś pobawić Faaaajnie Na Youtube są filmiki z "wyczaynami" powerboll'istów - Ci to potrafią nieźle zakręcić Daj znać jak do takiej wprawy dojdziecie

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez pomorzanka30 Pokaż wiadomość
Dietowo chyba nie za bardzo,za dużo lodów,kanapka z bułki niby razowej,ale chyba karmelem zabarwianej i do tego pasta z makreli
Dziękuję Ci Fatass za tak bogatą wypowiedż,przyda się na pewno.Ja Ci powiem,że nie lubię za grubo masła,bądż margaryny na chlebie,nie wiem dlaczego.
Dziewczynki powiedżcie mi co można zjeść na podwieczorek-wiem,że powinno się też zjeść drugie śniadanie,ale mi nie przejdzie nic przez gardło,dopiero póżniej się zaczyna
No z pieczywem razowym sklepowym tak jest niestety. Najczęściej jest oszukane i albo barwione, albo nawet jeśli razowe faktycznie to czort wie po co dodają do nie polepszacze i maltodekstyne (cukier) ... . Znaleźć porządne pieczywo w sklepie naprawdę jest ciężko - kolejny dowód na to, że zdrowe odżywianie nie jest wcale łatwe

Cieszę się, że odpowiedź Ci się przydała, jakby co to pytaj jeszcze, jak będziemy wiedzieć to podpowiemy

No i jak Grubella wreszcie wróci (GRUBELLKA WRAAAACAJ!!!) to ona ma niesamowitą wiedzę I strasznie dużo zna takich nietypowych "zdrowych" rzeczy, np. sałatka z meczy itp

(...) Na podwieczorek? Ja nie bardzo podpowiem, bo w zasadzie ja jem 4 posiłki dziennie i prócz śniadania to wszystkie "obiadowe". Może np. jogurt naturalny 2% + orzechy + owoce + ew. płatki owsiane + przyprawy?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A ten grubasek z niebieskimi włosami kojarzy mi się z facetem, z którym się spotykałam zeszłej jesieni Taki był duuży, zwalisty, miał mega werbel (brzuch) i się kulał, taki arbuzik Dodać do tego moje 121 kg wtedy jeszcze to niezbyt dobra mieszanka, no i łóżko dostawało popalić
Dobrze, że teraz mam drobniutkiego TŻ i takiego go lubię, takiego z ledwością 60 kilogramowego
Wyobraziłam to sobie ... znowu cały dzień będę mieć kosmate myśli


Ehhh... no nic. Chyba trzeba będzie dziś pranie nastawić. Może z dodatkowym odwirowaniem dziś

Wszystko Twoja wina!

P.S. Ja mam 27 (jeszcze)

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez monia mama Pokaż wiadomość
zastanawiam sie o ktorej jesc kolacje kiedy spac ide miedzy 23 a po polnocy tak niestety zasypiaja moje dzieciory spia do 8 - 9 no i czesto w nocy wstaje a to jedna do lazienki chce a droga wiecznie sie budzi i kreci po luzku rano zawsze jestem niewyspana jesc mi sie niechce do polodnia ale za to wieczorem masakra


ryz brazowy w netto 2.19 zl za kartonik 4x100gr
Dzięki za cynk o ryżu, poszukam czy mam dzień netto w mieście

Co do kolacji. Jak idę spać o 23 to często jeszcze ok. 21ej coś jem. Ale już raczej niewiele. Znaczy się obiad ale mały

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Mózg mi się lasuje i styki się przepalają Nie wyrabiam już z tego gorąca, psychicznie powoli też
Jezu, praca mnie już tak denerwuje, urlopu wziąć za bardzo dłużej niż jeden dzień nie mogę, bo wielkie halo i jak tu żyć, jak odpocząć Naprawdę mam dość...Czasem mam ochotę zamknąć biuro i nikogo nie wpuszczać...Praca w pomocy społecznej to lipton. Nie idźcie tam pracować
Oo! Pomoc społeczna ... heh... no to się nie przyznawaj bo u niektórych z nas taka bida piszczy że zaraz zaczniemy Cię pytaniami związanymi z Twoją pracą zalewać

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
A ja sobie śniadanko na jutro przygotowałem i zamarynowałem plastry cukinii - po grillowaniu będą idealnie pasowały do placuszków z łososia
Kuźwa... brzmi za**biście! Masz jakiś przepis na to z neta, czy Twój? Podzielisz się tym przepisem???
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora