Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - .... Sylwestrowy ...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-27, 21:44   #81
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: .... Sylwestrowy ...

Cytat:
Napisane przez monna@ Pokaż wiadomość
Wiesz co To Ciebie musiało chyba bardzo zaboleć sądząc teraz po wypowiedzi. pozatym To Ty nie miałas odwagi w tamtym poscie nawet odpisać dlatego postanowiłm dać Ci coś do zrozumienia. zajżyj sama tam i zobacz że po Twojej niemiłej wypowiedzi ja odpisałam a Ty poprostu nie miałaś odwagi tego zkomentować, normalne tak jest najłatwiej. gdybyś tam coś odpisała i sprostowała nie było by teraz tej rozmowy. to wszystko z mojej strony bo nie ma sensu tego ciagnąc dalej . a ja naprawde się tym nie przejmuje ani troszenieczke. pa pa pa pa i kropeczka.
Hahaha to teraz pojechałaś. Uważasz, że jesli ci nie odp. to zabrakło mi odwagi? To są chyba jakieś żarty...
Czy ty nie rozumiesz tego, że ja nie siedzę ciągle na forum i nie przeglądam ciągle wątków, w których się wypowiedziałam?
Zazwyczaj na MM zamieszczam komentarz i idę dalej nie wracając już do tematu, bo raz, że nie mam na to czasu,
dwa, że moderuję jeszcze inne fora poza MM,
a trzy to na MM jest zazwyczaj spokój i nie trzeba ciągle mieć wątków pod obstrzałem! NIe siedzę na forum 24 godz. na dobę i musisz [ty i inni z podobnym podejściem do sprawy] przyjąć tę informację do wiadomości.

A Twój komentarz w tamtym wątku przeczytałam dopiero teraz kiedy mnie zaatakowałaś. Gdybym wiedziała, że tak bardzo ci zależy na mojej odpowiedzi to od razu bym zareagowała, czytając uważnie założony przez ciebie temat.

Nie wiem jak ci to inaczej mam wyjasnić, a więc bardzo cię proszę daj mi już spokój i przestań mi wciskać swoje zdanie, bo nie masz kszty racji. I twoje posty zaczynają przypominać trollowanie na forum.

Skończyłam, bez odbioru.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Monna@ , poprzedni post miał być ostatnim, po co to ciągniesz? Bardzo Cię proszę, jeśli chcesz porozmawiać z Pomadką nie rób tego na forum publicznym tylko na PW
Agnieszko, dzięki. Mona po prostu nie może przyjąć do wiadomości pewnych oczywistych rzeczy i stąd takie niesnaski.

Aga jeśli uznasz za stosowne, że ten wątek jest juz poza granicami forum MM, a jego formuła się wyczerpała, to proszę możesz go zamknąć.

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
to ja tylko dodam że makijaż jest piękny, bardzo odważny- ale skoro sylwestrowy to trzeba było zaszaleć
Masz śliczne oczy
Olik dzięki Ci.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora