Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-28, 12:31   #4987
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 20.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Moj horror właśnie teraz się chyba zaczyna...

Co bym chciała robić? Tak naprawdę po takich studiach mam spore pole do popisu- tzn mogę pracować i w urzędzie, w banku, w biurach, w działach HR. Szukam najchętniej blisko siebie- wiadomo koszty dojazdu. Ale wysyłam się i do Katowic i do Gliwic.
Dodaja, a próbowałaś może do Cap Gemini? Jak z językami u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
co do poprawiania, no to sa pewne zasady
I to nie jest tak, ze ja mu ,,kaze,,, wiem, ze nie wolno wymuszac w taki sposób nakazujacy, bo to moze miec negatywne skutki. np. mowi,,ooo ololot i pokazuje np. na niebo, to mowie:tak, Seba to jest SAMOLOT-wolno i wyraznie, albo ,,tak, tam leci SAMOLOT,,, tak, tam wysoko leci SAMOLOT itp.(i on powtarza leci samolot).A nie na zasadzie,,zle, powiedz:samolot!taki e zasady ja znam. Samo to słowo powiedz dziala wymuszajaco.
Tak, takie zabawy mamy, generalnie to wszedzie mówimy, pytamy, opowiadamy...na spacerze, przy obiedzie, na toalecie, przy zabawie, przygotowywaniu posiłkow itp.itd.
Blonde, no ja się domyślam, że są zasady i że pewnie się ich trzymasz. Dlatego mówię, nie chcę się wymądrzać, a jedynie mówię, co myślę.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora