Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent dla dziewczyny na urodziny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-29, 18:53   #353
daniboarder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent na parapetówkę dla znajomej

pomysł z magnesami mi się podoba, fajnie jest dać jakiś spersonalizowany prezent, taka drobnostka fajna, a ma jakieś użyteczne funkcje pomysł z ziołami też mi się podoba - jeżeli tylko mają gdzie je postawić w kuchni, albo na balkonie jeżeli obdarowana ma zostać para to dla mnie spoko prezentem może być jakaś ekstra pościel. Ostatnio byłam na parapetówce u znajomych, którzy strasznie cieszyli się, że mają poza prysznicem wannę, której nigdy wcześniej nie mieli, więc kupiliśmy im taki fajny zestaw różnych bomb kąpielowych, pian itd z zestawem ręczników, żeby mogli się tą wanną nacieszyć.
Jeśli do kuchni mają wszytskie przydatne sprzety to może zamiast zwyklego noża lub szklanek kupicie im coś z tupperware - zainteresowanych odsyłam do strony, bo jest tam mnóstwo różnych dziwnych rzeczy dla gotujących.
Karty podarunkowe w takim przypadku mi się średnio podobają, bo to takie "nie wiem co kupić, macie wszytsko, to bierzcie hajs i kiedyś wykorzystajcie". Jak dla mnie nawet jeśli para ma wyposażony dom to wtedy można kupić jakąś drobnostkę, szczególnie jeśli choć trochę znamy ich gust, i obdarowanym będzie milej, bo o nich mysleliśmy i chcieliśmy im dać coś od serca, nawet jesli to będzie małym kosztem. Dla mnie liczy się gest.
daniboarder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując