Wspólne robótkowanie cz.I - chusty
Zapraszam do zabawy we wspólne robótkowanie!
Jak to działa?
Co 2 miesiące zmieniamy temat robótkowania i zakładamy nowy wątek.
W danym temacie podanych będzie kilka wzorów (na szydełko i na druty, po polsku i angielsku). Aby przyłączyć się do zabawy, należy wybrać wzorek dla siebie, złapać włóczkę i zabrać się do pracy.
Zachęcam do wstawiania zdjęć w trakcie pracy i oczywiście po ukończeniu dzieła. Nie trzeba się też bać pytań - chętnie pomożemy i podpowiemy w razie kłopotów.
Klika ustaleń:
-Odcinek chustowy trwa od 9.09.2013 do 31.10.2013
-W sprawach ogólnych (propozycje nowych wzorów/tematów, pytania zasady itp.) proszę kierować się do tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42710207
-Wzorki będą zawsze do wyboru zarówno na druty jak i szydełko, darmowe, legalnie dostępne i w kilku wersjach językowych.
-Przyłączyć można się na każdym etapie zabawy!
Wzorki do wyboru:
SZYDEŁKO:
po polsku: http://www.garnstudio.com/lang/pl/pa...d=5952&lang=pl
po angielsku: http://www.ravelry.com/patterns/library/elise-shawl
po rosyjsku (są schematy i nawet kursik mały): http://minchanka.by/julia/GreenShawlWithBrownBeads.html
Dla zapracowanych mniejsza: http://crochetvolution.com/archives/...snowdrop-shawl
http://www.ravelry.com/patterns/libr...owdrop-shawl-3 - wg. wzoru z grubszej włóczki, ale mi osobiście bardziej podoba się z cieńszej, taki bardziej ażurowy, który widać tutaj
DRUTY:
po polsku: http://robotkimaknety.blogspot.com/2...z-jeszcze.html
po angielsku: (są schematy)http://www.ravelry.com/patterns/libr...ely-tree-shawl - początek możemy pomóc przetłumaczyć
po rosyjsku: (są schematy!) http://www.liveinternet.ru/users/tat...post286856025/ - początek możemy pomóc przetłumaczyć
Dla zapracowanych mniejsza: http://www.redheart.com/files/patterns/pdf/LW3296_0.pdf (schemacik jest też mniej więcej)
__________________
Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu
To już ...
Edytowane przez Just-in
Czas edycji: 2013-09-09 o 19:36
|