Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-11, 13:20   #613
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Dziś pierwszy raz się zmobilizowałam aby iść pobiegać bez względu na pogodę (deszcz). Nigdy nie byłam fanką moczenia się, ale w końcu pomyślałam że będę biec w listopadowym biegu, gdzie pogoda może nie rozpieszczać i chcę też kontynuować bieganie w zimę więc nie ma obijania się i idę biegać z darmowym prysznicem miny przechodniów niezapomniane, biegało się fajnie bo chłodno, tylko chyba trochę potraciłam czasu na omijaniu kałuż bo mi wyszło więcej niż zawsze

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez inspirato Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Strasznie boję się zacząć biegać, chociaż mnie to ciągnie. Boję się, że nie dam rady- kilka razy próbowałam- porażka. Może dacie mi jakieś rady jak się za to zabrać. Na spokojnie
w moim wypadku pomogło zaczęcie z planem treningowym http://bieganie.pl/?show=1&cat=19&id=547 . Masz z biegania czerpać przyjemność, więc zacznij na spokojnie, zwiększaj co tydzień poziom. Łatwo się zniechęcić kiedy od razu rzucamy się na głęboką wodę. Ja wydrukowałam sobie plan, odhaczałam każdy trening. Pisz tu na forum, Dziewczyny na pewno dadzą Ci dużo motywacji.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując