Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-05, 07:59   #71
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

:O :O Agabil i Anahstasia - ŚLICZNE!! cudo, zawsze marzyłam o ciemnych włosach..

planuję koło niedzieli lub poniedziałku powrzucać w końcu parę zdjęć na Moje Makijaże, bo zaczęłam pożyczać od ojca cyfrówkę i oswajać się z obiektywem, robiąc sobie zdjęcia sama.. no i mam masę zabawy, utrwalam swoje makijażowe pomysły, i.. pomalutku pozbywam się kompleksów

a ja sobie w przyszłym tygodniu kupię biały puderek Inglota wyobraźcie sobie, że dwoje z czworga maturzystów, których przygotowywałam (angielski) - zaczęło się przejmować maturą mniej wiecej na dwa tygodnie przed nią :P w związku z tym choć mój czas wolny skurczył się drastycznie, do kieszeni płynie gotówka jak tylko będę miała puder i poużywam trochę, podzielę się wrażeniami

nie wiem, czy któraś z Was kiedyś trafi na tę firmę, ale mi się raz udało upolować w pasażu handlowym w przejściu podziemnym koło metro centrum w Warszawie (nie dolna galeria nad peronami, tylko przejście od metro pod Rotundę) biały puder (teoretycznie rozświetlający, bo z serii Terracotta) firmy GABRINI. jeśli znajdziecie - kupcie, kosztuje koło 20zł, a jest absolutnie rewelacyjny. niby rozświetlający, ale nie tak jak sephora, czyli intensywna perła i poświata. on raczej ma parę drobinek na krzyż i jakieś malutkie odbijanie światła aha, i jest wypiekany, więc choć trochę trudno go aplikować (twardy), to będzie niesamowicie wydajny. w każdym razie jak mam czas na dopracowany makijaż, używam go na całą twarz po podkładzie i pudrze sypkim, i efekt jest niezły. wklejam zdjęcia z tym pudrem na twarzy, tylko się nie przestraszcie, to był makijaż na imprezę zaznaczam, że na tych zdjęciach miałam tego pudru nałożone już bardzo dużo, makijaż miał być niemal teatralny. kładłam dwa razy, na całą twarz.

http://ic1.deviantart.com/files/f/20...ragadvesha.jpg tu jest z dobrym kolorem;

a tu zdjecie robiłam w pokoju z zasłoniętymi żółtymi zasłonami :/ ale chodzi mi o pokazanie nie koloru, ale braku mocnego połysku..

http://tn3-1.deviantart.com/fs16/300...ragadvesha.jpg
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora