Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czy to zdrada czy nie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-20, 13:17   #15
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: czy to zdrada czy nie ?

Dla mnie nie bylaby to zdrada. Po to wlasnie rozmawia sie na jakims tam etapie spotykania sie z druga osoba, i uzgadnia sie wylacznosc i ewentualne zobowiazanie. Do momentu przeprowadzenia takiej rozmowy, zasady, ktorych przestrzega sie w intymnych relacjach, nie obowiazuja, bo na jakiej podstawie?

Z drugiej strony, ja mam taka instynktowna emocjonalna reakcje, ze jezeli jestem kims zainteresowana to inni mezczyzni zwyczajnie dla mnie nie istnieja, dlatego pomimo tego, ze czulabym, ze mialabym prawo do takiego pocalunku to najprawdopodobniej nie bylabym nim zainteresowana, gdybym zachowywala sie jak para z kims innym.

Mysle, ze Twoje poczucie winy wiaze sie z tym, ze przekroczylas swoja wlasna (prawdopodobnie nieswiadoma) wewnetrzna zasade i dlatego czujesz sie z tym zle. Dlatego nie jest wazne to jakie inne osoby maja na ten temat zdanie - Ty sama musisz to w sobie przepracowac i albo wybaczyc sobie (jesli czujesz, ze zrobilas cos niewlasciwego), albo uswiadomic sobie, ze mialas do tego pocalunku prawo i ten fakt zaakceptowac. Tylko w ten sposob pozbedziesz sie poczucia winy.
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując