2013-09-29, 16:31
|
#2
|
|
Raczkowanie
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 40
|
Dot.: Cellulit - mam TYLKO MIESIĄC:(
W miesiąc to pewnie będzie ciężko
Ale niestety zabiegi z kuponami to pic na wodę.
Wiesz, ja miałam zabiegi ultradźwiękowe na cellulit i masaże bańką chińską.
Muszę przyznać że efekty były dość szybko, ale ja chodziłam dłużej niż miesiąc. Stosowali mi też specjalny preparat bardzo silny.
Teraz sama dla podtrzymania efektu zaczęłam ostatnio masować się bańką chińską. Jednak nie jest to takie łatwe i mój automasaż nie trwa zbyt długo bo ciężko jest samemu się bańkować.
Myślę że dla samego pojędrnienia i lepszego wyglądu skóry na prawdę warto się wybrać, tylko niestety trzeba uważać bo też nie raz kity w gabinetach kosmetycznych robią i efekt jest słaby. Najlepiej iść gdzieś z polecenia. Ja chodziłam w Warszawie na zabiegi i to nawet nie był renomowany salon, a całkiem skromne miejsce. A z efektów jestem na prawdę zadowolona.
Nie wiem tylko jak z częstotliwością takich zabiegów, bo wiesz żeby nie zaszkodzić. Musiałabyś się dowiedzieć. Ja chodziłam raz w tygodniu bo akurat tak miałam czas.
No i pozostaje tez efekt finansowy. Ale można zapytac o pakiet i na pewno jest taniej wtedy.
|
|
|