Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Województwo Pomorskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-09, 11:58   #4237
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześć babeczki

Sorki, że dawno mnie tu nie było, ale Misio przyjechał i najpierw musieliśmy się soba nacieszyć, a potem dostałam paskudnej grypy żołądkowej Dopiero dzisiaj jestem wstanie poruszać się o własnych siłach.

Misio pojechał dzisiaj na testy rekrutacyjne do nowej firmy. Ma już zaklepany wyjazd z poprzednią firmą, ale pojechał spróbować z tą nową. Przynajmniej będzie miał większy wybór.

Chciałam się Wam pochwalić, że Misio kupił mi rowerek Teraz oboje mamy rowerki i możemy robić sobie małe wypady. Zawsze marzyłam o rowerku A teraz będę miała na czym walczyć z celulitem Tylko to choróbsko wszystko zepsuło Regularnie się masowałam i ćwiczyłam, a to wyłączyło mnie na kilka dni i teraz muszę zbierać siły żeby wsiąść na mój śliczniutki rowerek. Jeszcze wczoraj żywiłam się tylko tartymi jabłkami

No ale dość o choróbskach

Witam serdecznie nowe wizażanki

Joasiu planujemy za jakieś 2 miesiące ze znajomymi zrobić małą podróż po Francji. Chętnie Cię odwiedzimy i skoczymy na piwko

Neska witaj w klubie. Też mam specjalistę ds. turystyki, ale na szczęście po 3 latkach, bo jak na razie do niczego mi się to nie przydało.

Ja na razie spadywuję, bo trochę się zmęczyłam Spróbuję zjeść chlebka z pomidorkiem.

Postaram się zajrzeć do Was jeszcze dzisiaj
neissi jest offline Zgłoś do moderatora