Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-06, 20:46   #701
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

co do czarnego - powodem marszczenia mogą być za słabe żarówki w lampie np. zbyt stare lub za gruba warstwa lakieru.. ja mam kolor 044 z CZ. to jest taki czekoladowy brąz z drobinkami (bardzo ciemny kolor) jeśli nałożę na paznokcia zbyt dużo lakieru to w lampie zaczyna się marszczyć, przy cienkich warstwach jest wszystko ok.. wydaje mi się, że ciemne kolory lub te, które mają dużo pigmentu utwardzają się gorzej przy grubszych warstwach.. dlatego lepiej dać trzy bardzo cienkie niż dwie za grube a co do reklamacji, szkoda że ja też nie spróbowałam reklamować dwóch kolorków z ich firmy 055 i 081, które się odbarwiają może i mi by przyjęli.. z tym, że po zakupie nie robiłam nimi od razu mani, kupiłam wtedy parę innych kolorków i te czekały cierpliwie na swoją kolej w malowaniu, a jak już je wypróbowałam to okazało się, że po kilku dniach bledną ehhhh ale dobrze wiedzieć, kolejnego "odbarwiacza" (mam nadzieję, że się nie trafi ) już nie podaruję

to jest mój nowy nabytek - kolor 105 na fotce zamawiałam też kolor PST 5 (szary) i 004 (róż) wszystkie są przepiękne

Edit. sprzedawca zmienił numerację obecnie ten kolorek jest podpisany nr PST15
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 105_1.jpg (71,4 KB, 217 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2014-01-27 o 00:37
yashe jest offline Zgłoś do moderatora