Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tatuaż? decyzja ,przekonanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-17, 10:41   #94
ingula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
Dot.: Tatuaż? decyzja ,przekonanie.

Mam 22 lata i od 5 lat marzę o tatuażu- ciągle ten sam wzór, w tym samym miejscu (sentencja na nadgarstku) ale już wtedy postanowiłam, że zrobię go jak sama na niego zarobię i, że poczekam jeszcze trochę bo jeżeli naprawdę chcę go mieć to nie ma znaczenia kiedy go zrobię i tym bardziej nie ma co się z tym spieszyć. no i teraz zarobiłam na niego i jestem zdecydowana, umówiona na koniec października, projekt już jest i czeka na mnie problem pojawia się właśnie z moją mamą. Jakiś czas temu (w wakacje) powiedziałam jej, spokojnie, że chciałabym sobie zrobić tatuaż, jest to dla mnie ważne, jest to też moje marzenie. Poinformowałam ją o wzorze i miejscu, o tym, że sama na niego zarobię, o tym przez ile i dlaczego nie mogę oddawać krwi i szpiku (myślała, że w ogóle nie można już całe życie oddawać :P ) ale ona nawet nie chce tego słuchać. Jak jej powiedziałam kilka dni temu, że już jestem umówiona to mi powiedziała, że się nie zgadza, zrobiła akcję ze spazmami i się rozpłakała. Z jednej strony liczę się z jej zdaniem i wiem, że miałaby rację gdyby tatuaż nie był przemyślany albo wielki i wulgarny. Natomiast to będzie mały napis, w razie czego będę go mogła zakryć nawet zegarkiem (rozmowa o pracę np) nie wiem czego ona się boi, pewnie się naczytała albo nasłuchała, że można raka skóry dostać albo żółtaczki się nabawić...z drugiej strony-może to głupi argument ale jestem dorosła i odpowiadam za siebie i za to co robię jednak nie chcę doprowadzić do jakiegoś konfliktu między nami. jak ją przekonać albo przynajmniej załagodzić sytuację? przecież jak przyjdę do domu z tym tatuażem to będzie armagedon...
ingula jest offline Zgłoś do moderatora