Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plaże nudystów/naturystów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-29, 14:16   #66
Harry Hole
Raczkowanie
 
Avatar Harry Hole
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: tam, gdzie fiordy z ręki jedzą
Wiadomości: 207
Dot.: Plaże nudystów/naturystów

Ja w tym roku odwiedziłam plażę w Lubiewie, z facetem i dzieckiem. Jestem częstym gościem na tamtejszej nagusce i nigdy nie miałam temu miejscu nic do zarzucenia. Ludzie leżą od siebie w pewnym oddaleniu tak, że człowiek czuje się swobodnie. Zazwyczaj za parawanami. Kąpiele nago lub w strojach. Generalnie panuje swoboda. Brzegiem od czasu do czasu ktoś przejdzie, ale nie widziałam natrętnych apaczy-spacerowiczów. Woda jest czystsza niż w centrum międzyzdrojskiej plaży.
W tym roku spotkała nas tam jednak niemiła niespodzianka. Niedaleko nas leżały dwie pary - jedna homo (lesbijki) i jedna hetero. Nie naturyści, bo na opalonych ciałach mieli białe ślady po kostiumach. Zachowywali się bardzo hmmm..wyzywająco. Dziewczyny jawnie macały się po bożenkach, sutkach itd. Facet z babką co jakiś czas szli do morza na bzykanko. Wiecie, pruderyjna nie jestem ale to jest plaża nudystów, a nie swingersów. Na dodatek facet mój pierwszy raz na takiej plaży, naobiecywalam mu że jest normalnie, że świetna atmosfera i ludzie nie wchodzą sobie w drogę, a tutaj proszę seks grupowy nam się na kocyku obok trafił.. Dobrze że syn bardziej zajęty był morzem i budowaniem zamków z piasku niż patrzeniem pod wydmy :P
__________________
Jak zwykle było niezwykle.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
"kocha się za nic" w odniesieniu do jakiś daremnych facecików: cwanych w sprawie kasy, małych tyranów, pijusów, zdradzaczo-ruchaczy pospolitych itp. - jest więcej niż śmieszne, jest ... żałosne.
Harry Hole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując