Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemcy III :)
Wątek: Niemcy III :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-07, 08:42   #4355
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
ale tu spokojniutko dzisiaj nasza rodzinna wycieczka skonczyla sie w szpitalu moj synek mial w sklepie wypadek i jechalismy karetka do szpitala ... na szczecie wszystko ok..Amin ma ogromnego krwiaka na glowie, ale poza tym wszystko jest w porzadku, choc nie wyglada to fajnie zasnal w domciu migiem, ciekawe jaka nocka bedzie...dzieciaki
ojej, dobrze, ze nic powaznego sie nie stalo

Cytat:
Napisane przez branzoletka Pokaż wiadomość
Hejka,
Wracając do tematu soczewek,to jeśli mogę coś od siebie co wiem,to podpowiem,że żeby sobie kupić pasujące szkła trzeba wiedzieć trzy rzeczy: Jaka krzywa czy średnica(ja mam 8.6) wada i miękkość.Oczywiście dwie pierwsze ustala lekarz a miękkość,to już od naszych preferencji.Twarde soczewki są dla tych co dobrze je tolerują i nie lubią bawić się z ich zakładaniem Ja twardych nie mogę,bo mi się oczko buntuje a wolałabym,bo miękkie strasznie się rolują przy zakładaniu.
Cena jest uzależniona od firmy i nowości soczewek czyli kiedy weszły na rynek,bo starsze modele są tańsze ale też nie są takie oddychające jak te nowoczesne Ja czasem kupowałam tańsze np.za 12 zł.za szt. i na prawdę czułam różnicę w ich noszeniu



Ale dreszczowiec nam tu napisałaś.Dobrze,że wszystko się skończyło na siniaku i synek"zapomniał" już co się stało



Nie trzeba obcinać jeśli się szybko zauważy wszy. Ja kiedyś przyniosłam ze szkoły i mówię do mamy,że tak mnie głowa swędzi jakbym miała wszy i się śmieje...mama patrzy a tam taaakie krowy Też miałam dłuuugie i gęste włosy ale mama powyłapywała dorosłe wszy a jajeczka zlikwidowała specjalnym płynem pod czepkiem

Jak ja się cieszę,że mój Patryk nareszcie chodzi Zrobił się bardziej samodzielny,bawi się sam a nie ciągle mama i rączki Mówię wam 13 m-cy macierzyństwa były dla mnie bardzo trudne Jeszcze tylko poczekam aż będzie go można wysłać do przedszkola i mogę sobie poszukać wreszcie pracy(bo ja chce do ludzi!!!!!)

Pogodę mamy zaj.ebistą co? Chciałabym już normalną zimę ze śniegiem choć najlepeij to wiosnę,bo ja ciepłolubna jezdem
ooo to masz synka starszego o 3 msc od mojej niuni

Cytat:
Napisane przez julkakulka Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ogladac rozne fajne upiecia i sploty
na facebooku mam jeden fan page i tam dziewczyna wrzuca rozne fryzurki i pictoriale jak je wykonac, one w wiekszosci nie sa zbyt skomplikowane w wykonaniu
a bynajmniej tak wygladaja
ja raczej nie mam talentu do upinania, a tym bardziej polotu, by cos samej wymyslic, dlatego sobie zgapiam z facebooka, czasem na youtubie cos podpatrze
najczesciej jakiegos koczka zapodaje, mam wlosy do lopatek i zapuszczam ale ciezko stwierdzic jak to sie skonczy i czy w koncu nie obetne jak mnie taki wqrw ogarnie jak Monie
tez lubie upiecia ale samej mi nie wychodzi
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora