Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-08, 16:03   #2100
basia1301
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 101
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Hej nie miałam neta przez kilka dni i byłam bardzo zła że nie mogłam do was tu zaglądać ale teraz nadrobiłam wszystkie zaległości w postach i jestem już na bieżąco
a więc tak : ignorantka007 moje gratulacje sama mam 2 łobuziaków ale dobrze pamiętam te pierwsze chwile jak zrobiłam test i dowiedziałam się że zostanę mamą szok nie dowierzanie ale szybko to mineło a potem juz tylko radość i oczekiwanie na maluszka będzie dobrze
Co to kolekcji bielizny to mam podobnie jak wy. jak zobaczyłam te gacie to zaraz sobie pomyślałam że w takich to moja babka chodzi myślałam ze będzie jakoś bardziej zmysłowa uwodzicielska ale się przeliczyłam pewnie nie ja jedna ale na obronę tej kolekcji to podoba mi się krawat i ta przepaska na oczy chyba sobie taki komplecik sprawie
Pisałyście o Tak Blisko mi też ta książka się bardzo podobała. Jestem teraz po Ostatniej Spowiedzi i muszę powiedzieć że w sumie też była fajna chodź 2 część o wiele lepsza czekam na 3 część bo chętnie się dowiem co dalej będzie no i oczywiście co z Tomem

I w sumie nie wiem co teraz mam zacząć czytać może w końcu tą szkołę żon jak tak zachwalacie A i jeszcze jedno co to za seria Sary Fawkes Unraveled??? Fajna jakaś jak tak to chętnie przygarnę perelka1301@interia.pl

Kurcze ale się rozpisałam
basia1301 jest offline Zgłoś do moderatora