Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę czuć się ładna... :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 00:59   #86
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Może rzeczywiście tak to wygląda, że odrzucam większość rad, ale ja po prostu piszę, w czym źle bym się czuła. Oczywiście, mogę wbić się w obcisłą sukienkę, założyć szpilki, nałożyć podkład, róż i podkreślić oko. Nie będę się w tym czuła dobrze, a jedynym efektem będą jak zwykle zresztą śmieszne komentarze starych i podpitych dziadków, bo tylko tacy zwracają na mnie uwagę. :/
Właściwie to próbowałam tylko kremów BB (Signature Misshy i Peux Perfaite Yves Rocher). Na zdjęciach dają ładny efekt wyrównanej cery, ale w rzeczywistości, przynajmniej jak dla mnie, są zbyt widoczne. Od czasu do czasu owszem, ale na co dzień to raczej nie.
W dopasowanych ubraniach czuję się źle, muszę mieć luźniejszy dół albo górę, nie mogę być opięta od góry do dołu.
Nie odrzuciłam większości odcieni, po prostu napisałam, że w brązach, których próbowałam wyglądałam źle, mam wrażenie, że gorzej niż w naturalnych. Blond to nie moja bajka, a rudy to ciepły kolor, który nie pasuje do chłodnej karnacji, co już tu wcześniej wizażanki ustaliły.
No i poznaję ludzi przez internet i nie tylko. Co to ma do tego, że źle wyglądam i źle się ze sobą czuję? Chyba własnie gdybym nie widywała ludzi i nie wychodziła z domu, to czułabym się lepiej, bo nie porównywałabym się do mijanych dziewczyn i nie odczuwała obojętności facetów.

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:44 ----------

Dołączam zdjęcie w kolorze włosów Ciemna czekolada.

http://imageshack.us/photo/my-images/28/l3s3.jpg/
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując