Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sprawić by sylwetka stała się drobniejsza ? Proszę o pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-13, 21:53   #17
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jak sprawić by sylwetka stała się drobniejsza ? Proszę o pomoc :)

a ja się wyłamię i zamiast "ochów i achów" nad twoją drobną i szczupłą figurką napiszę tak:
zdjęcia są w butach na obcasie, dobrze widzę?...
jeśli tak- to przyznaję nogi masz "do zrobienia"
Widzę w nich potencjał na mocno zbudowane, umięśnione, zdrowe nogi (czyli czytaj- nie takie jakich pragniesz), nie wiem jak miałabyś z nich zrobić chude patyki...pewnie jakiąś drastyczna głodówką by sie udało.
Chcesz mieć "gibkie" ciało? Rozciągaj się duuuużo (czyli nie 5 minut z Mel B, tylko godzinę dziennie z jakimiś pilatesami).
Co do pupy- jest płaska, nie jest to "kawał pupy", bo kawał pupy to ma JLo, albo inna latynoska piękność...ty masz malutką, słabo zarysowaną pupinkę. W mojej prywatnej opinii- warto nad nią popracować, szczególnie, ze nie masz tłuszczu, a wypracowany, zbudowany mięsień będzie naprawdę sexi wyglądać czy to w spódnicach czy jeansach.
No ale dla zrobienia mięśnia to trzeba dietę mieć czyściutką, dużo białka zreć i sporo tłuszczu...same ćwiczenia takiego efektu nie dadzą. Oczywiście możesz spróbować robić wszelkie warianty "piesków"- one są bardzo dobre na poślady.
Według mnie masz figurę chudzinki, bez wypracowanych mięśni, można by nad tym popracować ale dobrze ci dziewczyny mówią- natury nie przeskoczysz, skoro dane ci są mięśni, a nie skinny fat, to w sumie ciesz się, bo zdrowsza jesteś od patykonogich koleżanek
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując