Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-15, 13:31   #21
Mirra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez candy02 Pokaż wiadomość
A może jednak zdradzisz, gdzie nie robic tego zabiegu? I ktory gabinet polecasz?
Ja poki co nie dotarlam na druga depilacje. Wybieram sie w nastepnym tygodniu.
Niestety dopiero po pierwszym zabiegu zobaczylam filmy instruktazowe na internecie i przekonalam sie, ze pani ktora robila mi depilacje, w ogole sie nie przylozyla i pewnie dlatego efekt na nogach byl mizerny. Ogolnie to plusem vectusa jest duza glowica, ale to nie oznacza, ze zabieg mozna wykonac niedokladnie! A u mnie niestety pani zrobila 4 strzaly na lydce (jeden rzad- pionowy) i tak w kazdym rzedzie. A na filmach dokladnie jest pokazane, ze glowica powinna byc przykladana miejsce przy miejscu. Zabieg robilam w Bonarce w gabinecie VESUNA. Teraz umowilam sie rowniez do VESUNY, ale do Krokusa, i upewnilam sie wczesniej, ze w Krokusie depilacje wykonuje inna osoba. Dam znac jak to wyszlo!
Pozdrawiam!

Hej,

I jak wyszło w Krokusie?
Sama chce zrobić zabieg, umówiłam się w Bonarce, ale jak mam mieć zrobione niedokładnie to z ostrożności umówię się od razu w <ciach>.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:20
Mirra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując