Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak sprawić by sylwetka stała się drobniejsza ? Proszę o pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-16, 10:12   #19
lila2611
Przyczajenie
 
Avatar lila2611
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 22
Dot.: Jak sprawić by sylwetka stała się drobniejsza ? Proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
Czy są jakieś specjalne ćwiczenia- dieta- lub cokolwiek by udrobnić moją sylwetkę

Nie wiecie może, czy ćwiczenia z Mel B powiekszają pośladki, bo niewiele znalazłam w internecie na ten temat ??

zdecyduj się dziewczyno w końcu czy chesz udrobnić sylwetkę czy chcesz ją powiększyć w jakims miejscu....
Pytam się bo codziennie je robię od dłuższego czasu i tyłek mi urósł o 2cm- więc po prostu jestem ciekawa- więc bez nerwów

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a ja się wyłamię i zamiast "ochów i achów" nad twoją drobną i szczupłą figurką napiszę tak:
zdjęcia są w butach na obcasie, dobrze widzę?...
jeśli tak- to przyznaję nogi masz "do zrobienia"
Tak- w obcasach, że są do zrobienia - zgadzam się w 101 % ! Wreszcie ktoś obiektywny
Cytat:
Widzę w nich potencjał na mocno zbudowane, umięśnione, zdrowe nogi (czyli czytaj- nie takie jakich pragniesz), nie wiem jak miałabyś z nich zrobić chude patyki...pewnie jakiąś drastyczna głodówką by sie udało.
Chcesz mieć "gibkie" ciało? Rozciągaj się duuuużo (czyli nie 5 minut z Mel B, tylko godzinę dziennie z jakimiś pilatesami).
Cytat:
No ale dla zrobienia mięśnia to trzeba dietę mieć czyściutką, dużo białka zreć i sporo tłuszczu...same ćwiczenia takiego efektu nie dadzą. Oczywiście możesz spróbować robić wszelkie warianty "piesków"- one są bardzo dobre na poślady.
Dzięki za rady
lila2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując