Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-20, 17:19   #1425
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
natalka ja prowadziłam spór i po jakimś czasie gość wysłał ale niekompletne
Sol gratuluje spełnienia marzenia czekam teraz na efekty w postaci fotek, a ten kolos to ze statystyki opisowej? wszystko zrozumiesz, matematyka potrzebuje czasu
Ajka mój nigdy w nocy nie budzi się wyspany, najwcześniej zdarzyło się dopiero o 6 więc w zasadzie rano, do przeżycia

przyszły dziś książeczki które zamówiłam wczoraj u naszego sprzedawcy expres, mój małżon złapał się za głowę jak zobaczył jaką ilośc kupiłam ale co tam
zaskoczyła mnie wielkość "...ulicy Czereśniowej" (jak mi ją Małe zacznie przynosić do karmienia to ) no a największa radość (i to dla nas wszystkich) sprawiła "W dżungli" świetny pomysł na wspólną zabawę, "Jest tam kto?" tez bardzo się małemu spodobało natomiast "Lalo gra na bębnie" narazie nie wzbudziło żadnych emocji, szkoda tylko że strony są miękkie bo obawiam się że nie wytrzymają zbyt długo kupiłam jeszcze tę książeczkę (chyba Linka ją pokazywała) i bardzo Małemu podeszła, nie ma w niej tekstu - coś w stylu Ulicy Czereśniowej, jest w niej tyle interesujących go szczegółów że Młody ogląda i ogląda reszta narazie nie przetestowana - co za dużo to niezdrowo

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Córcia uczy się zakładać i podciągać do bioder bawełniane spodenki. Co prawda czasem wkłada dwie nogi do jednej nogawki, ale kto by się przejmował takimi drobiazgami.
eee drobny szczegół

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2013-11-20 o 18:35
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora