Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-23, 11:34   #3743
magdziara1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 298
Dot.: Książki podobne do 50 twarzy Greya - znacie jakieś? - część II

Cytat:
Napisane przez Masumi11 Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio to samo. W poniedziałe idę na badania. Wczoraj wieczorem poprostu leżałam nie mogłam się podnieść tak mnie bolała głowa.
Mam nadzieję że to stres i pogoda - nic powazniejszego.

YASINISI - pamiętam o książeczkach dla Ciebie zaraz puszczę
MADZIARA1 - gdybym wiedziała że nie czytałaś Met set i His Perfect mate wysłała bym Ci wczoraj razem z Deal

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------



Hej

Ja mam w mobi chcesz ?
Kochana Met set w dalszym ciągu poszukuję a najlepiej w mobi. Dostałam wczoraj od Asi ale nie dało się tego przekonwertować ani u mnie ani u Asi, więc jak masz to super m_prochniewicz@wp.pl. A za Deal with........ ogromny buziak. Kurde już dawno tak gorącej książki nie czytałam. Troche się przez nią nie wyspałam, ale nie mogłam się od niej oderwać. Położyłam się spać o 1.30 a o 4.30 musiałam wstawać do pracy, ale warto było. Jeszcze raz dzięki dzięki dzięki.



Jęśli chodzi o problem z oczami- u mnie to samo. Nie wiem co się dzieje ale mam coś takiego, że np siedzę i z kimś rozmawiam z odległości ok 2 metrów to nie mogę za długo się na tą osobe patrzeć bo mam wrażenie że mi włazi w oczy, normalnie aż głowę do tyłu odsuwam. nie wiem co to za wada, problem może być, ale robi się męczące.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blondwiol Pokaż wiadomość
dziewczyny mogłabym prosić trylogię Sen i Grounded w całości?
bardzo proszę i z góry dziękuję

uviol@interia.pl
Poszło
magdziara1 jest offline Zgłoś do moderatora