Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rogowacenie mieszkowe skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 19:58   #856
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Rogowacenie przymieszkowe skóry

Opowiem Wam coś o sobie. Od małego z tym walczę. Nigdy nie miałam gładkich nóg ani rąk. Od jakiś trzech lat intensywnie zaczęłam walkę.
Najpierw zagłębiłam się w ten temat. Przeszukałam cały internet, zastosowałam się do większości porad. Czyli kremy z mocznikiem, peelingi, myjki sizalowe. Nie jest tak, że kupiłam jeden krem z mocznikiem w drogerii i stwierdziłam, że nie pomógł. Otóż wypróbowałam już kilkanaście różnych kremów. Krem Pilarix już miałam niezliczoną liczbę razy. Stosowałam go nawet dwa razy dziennie. Kupowałam również Squamax i wiele innych specyfików, tańszych i droższych. Nawet z racji tego, że siedzę w "chemii" zaczęłam kręcić sama kremy z mocznikiem. Oczywiście kremy są fajne, skóra jest bardziej nawilżona, ale problem nie znika.

Jedynie podczas wakacji, gdy się dobrze opaliłam, mogłam cieszyć się gładkimi nogami. Chociaż i tak nie były takie, jakie bym chciała.

Haha, już nie mówię o tym, że chodziłam po dermatologach to każdy mówił, że to genetyczne i zalecał mocznik + peeling, a jedna to nawet się ze mną kłóciła i mówiła, że to na pewno od golenia. Bo rzeczywiście niektóre dziewczyny mają takie krostki po goleniu. I nie dało jej się przygadać, że mam tak od dziecka i że nie jest to skutkiem golenia nóg. To kochana pani doktor, stwierdziła, że są gorsze choroby na świecie. Owszem, są. Ale ja chciałabym wyleczyć właśnie tę, na którą choruję.

Dlatego właśnie zaciekawiła mnie propozycja Clareny, bo naprawdę wypróbowałam już wszystkie możliwości. Kupiłam liść oliwny i olej z wiesiołka. Stosuję regularnie. Nie skończę na jednym opakowaniu zawiedziona brakiem efektów po dwóch tygodniach, tylko zrobię o wiele dłuższą kurację. Jeśli zauważę poprawę, od razu dam znać. Być może to jest dla mnie ratunek.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Czytam forum, które poleca Clarena i przyjrzę się bliżej rokitnikowi.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Clarena, czy na tym zagranicznym forum trafiłaś na wątek o ssaniu oleju? Bo z tego co widzę, jest najbardziej popularny. Czy mogłabyś mi wysłać link do wątku o liściu oliwnym? Nie mogę znaleźć. Będę bardzo wdzięczna.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując