Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-02, 12:45   #441
majka_003
Przyczajenie
 
Avatar majka_003
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Oj... trochę podejrzana ta perfumeria. Same setki, nie ma innych pojemności...?? A ta zniżka wręcz niewiarygodna, np. Dior Jadore 100 ml mogłabym kupić za 130 PLN?? Albo Chanel Chance 100 ml za... 175 PLN??? Wierzyć mi się nie chce...

Nigdzie też nie jest napisane, że są to oryginalne produkty.

Z drugiej strony, w regulaminie stoi zapis:

"Dokonanie przez Użytkownika zakupu w sklepie perfumeriamartex.pl oraz rejestracja w sklepie wiążą się z wyrażeniem zgodny na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) których administratorem jest firma El nino parfum s.r.o. z siedzibą w Prazska 1816, Nová Paka 509 01, Czechy."

A El Nino to znana czeska hurtownia i perfumeria, w której zaopatruje się cała masa perfumerii netowych.

Majka, kupowałaś już tam u nich cokolwiek?? Mają oryginały?? Przyznam szczerze że te niskie ceny (po rabacie gwiazdkowym) są szokujące, no ale z drugiej strony ten zapis o El Nino... no nie wiem co o tym myśleć!!
Właśnie pierwszy raz o nich słyszę i tak się zastanawiam... nie mam również doświadczenia w kupowaniu perfum i cieszę się, że mogę znaleźć tutaj właśnie takie osoby, które to ogarniają także czekam na odpowiedź od El Nino
majka_003 jest offline Zgłoś do moderatora