Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-02, 14:50   #25
gwiazdeczka982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

witam

jestem po dwóch zabiegach laserem vectus -robiłam głębokie bikini w odstępie dwóch miesięcy, obecnie mam umówiona trzecią wizytę. jeśli chodzi o sam zabieg to obawiałam się ogromnego bólu, gdyż fora pełne są opisów osób, które swoje przecierpiały. przed zabiegiem jak i po nie stosowałam żadnych maści przeciwbólowych, pierwszy zabieg był mniej bolesny, za drugim razem troszkę bardziej bolało, natomiast osoba wykonująca zabieg zwróciła uwagę,że mam najwidoczniej wysoki próg odczuwania bólu ... myślę,że to tez kwestia podejścia do samego zabiegu - w końcu pojedynczy "strzał" trwa może sekundę ! jeśli chodzi o efekty - są bardzo widoczne, włosy mocno przerzedzone, odrastają wolniej, są cieńsze i delikatniejsze, lecz najmocniej trzymają się te , które są najgłębiej :/ kondycja skóry po samym zabiegu jest bardzo dobra, skóra owszem, jest zaczerwieniona, lecz do czasu jak wrócę do domu to czerwień znika. nie przytrafiły mi się żadne oparzenia, kilka czarnych kropek, które nie wiedzieć kiedy - zniknęły. włoski wypadają już pod koniec pierwszego tygodnia od zabiegu. po zabiegukosmetyczka każe mi posmarować depilowane miejsce alantanem, później smaruję się balsam po kąpieli,żadnego ekstra nawilżenia nie stosuję
pierwszym minusem jak dla mnie jest oczywiście cena, lecz wychodzę z założenia,że jeśli efekt będzie się utrzymywał a same zabiegi jak na razie przynoszą oczekiwane efekty to warto wydać te pieniadze .
drugim minusem jest jak dla mnie lokalizacja obiektów posiadających vectus. mieszkam na Śląsku i dojeżdżam do Krakowa na zabiegi. owszem wyczytałam na stronie <ciach>,że pojawiły się trzy punkty w okolicy ( w Dąbrowie Górniczej - jeszcze nie ruszył, jak na razie trwają zapisy, dowiedziałam się,że ruszają za dwa tygodnie, w Katowicach i w Rybniku ). w porównaniu do cennika salonów krakowskich w Katowicach i w Rybniku maja wyższe ceny ... i brak pakietów. myślę,że jak na razie będę kontynuować zabiegi na bikini w Krk, lecz pozostałe części zacznę chyba robić w DG, choć mam obawy, bo salon i kadra zupełnie nowa, natomiast szkoda mi czasu na dojazdy, natomiast z drugiej strony ich oferta jest tańsza nawet jeśli doliczę koszty związane z transportem
pozdrawiam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 22:24
gwiazdeczka982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując