Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Salon Madonna w Krakowie - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-03, 00:54   #56
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Salon Madonna w Krakowie - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
trzeba zwrócić uwagę, że w takim salonie pracuje dużo osób, niektóre mogą być bardziej inne mniej kompetentne, jedne pomocne i doradzające z pasją a drugie łaskawie obsługujące.
Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Myślę, że wszystko zależy po prostu o farta na jaki personel się trafi, choć w salonie, który jednak chce uchodzić za taki "ą" i "ę" w ogóle nie powinno być to dopuszczalne.
Obie macie rację, to wszystko zależy od tego na kogo się danego dnia trafi. Ale tak jak napisałaś, andromacha, to nie do tego powinno się sprowadzać. Poziom powinien być stały, i na wysokim poziomie. W salonach ślubnych nie sprzedaje się bluzek za 5 zł na potańcówkę w remizie (nic do remiz nie mam, tak swoją drogą), tylko sukienki i dodatki warte kilka tysięcy, na jeden z najważniejszych w życiu większości kobiet dni.
Obsługa klienta w Polsce jest lepsza niż jeszcze kilka lat temu, ale jeszcze dużo im niestety brakuje do takich np. "głupich" Stanów (wiem, że to mój najczęściej przytaczany w wypowiedziach kraj, ale tu mieszkam, więc te porównania są dla mnie automatyczne). Tu nie ma znaczenia jak jesteś ubrana, czy masz makijaż czy nie, czy założyłaś w dniu wizyty swoją najlepszą biżuterie, lub czy Pani ma akurat okres czy nie Jak jest niekompetentna, to wylatuje. Jak chce się dokształcić, wyślą ją na szkolenie lub przeszkolą na miejscu. Jak są skargi to wylatuje. Niesympatyczna- wylatuje. Tu zawsze zaopiekują się Tobą tak, byś, nawet jeśli nic nie kupisz, poleciła ten sklep znajomym. Siła poczty pantoflowej i opini publicznej jest tu bardzo duża (ludzie bazują na rekomendacjach wśród znajomych i ocenach z forów i stron typu YELP). Zresztą to dla salonów jednocześnie najlepsza i darmowa reklama! Muszą się tylko trochę postarać.

Żeby nie było, że wychwalam tylko salony amerykańskie... Ja się poczułam fantastycznie na przymiarkach w salonie "Agnes" w Bielsku- Białej. Nie dokonałam tam zakupu, ale obsługa była fantastyczna od chwili gdy przekroczyłyśmy próg z moją (przyszłą) bratową, która również poszukiwała sukni na ślub, aż do chwili gdy opuściłyśmy salon.
Sympatycznie było też u projektantek z warszawskiego salonu Juda&Pietkiewicz. Suknia, jaką sobie w tamtym czasie wymyśliłam na ślub cywilny, z przepięknego jedwabiu została mi wyceniona na ok 3 tyś. zł. Panie były bardzo pomocne, miały ciekawe pomysły, służyły radą w sprawie doboru bielizny i poleciły kilka miejsc do jej zakupu (poinformowały mnie też gdzie ich klientki się sparzyły). Ostatecznie kupiłam suknie na cywilny w sklepie Deni Cler w Bielsku-Białej (obsługa najwyższym poziomie), ale projektantki z Warszawy uważam za godne polecenia.
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując