Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 21:47   #28
gwiazdeczka982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny, jak internet długi i szeroki znajdziemy mnóstwo sprzecznych informacji -ale przecież nam chyba raczej chodzi o efekty a nie o wzajemne oskarżanie się !Najistotniejsze jest jak laser/urządzenie na nas działa i czy zabieg przynosi oczekiwane efekty i piszmy głównie o tym, bo owszem atmosfera w salonie jest ważna ale schodzi finalnie na dalszy plan, bo jak laser na nas nie zadziała to do salonu i zabiegu nie wrócimy. Urządzenie jest to samo, osoba je obsługująca powinna rzetelnie i dokładnie wykonać, to za co ma płacone, jeśli coś jest nie tak należy zwrócić jej na to uwagę , ona musi o tym wiedzieć... I czekać na efekty !
W moim przypadku chciałam sprawdzić czy laser działa na mnie i czy jestem w stanie wytrzymać ból - poszłam po prostu na zabieg. Później jak będę robiła inne części ciała pewnie będę kierowała się głownie ceną, która będzie dla mnie korzystna.
Co do bólu - wcześniej miałam robioną depilację bikini za pomocą wosku i dało się wytrzymać, ważne jest też nastawienie do samego zabiegu, trzeba pamiętać,że wizyta w salonie to nie wietrzność ! naprawdę, chwila i po bólu

Edytowane przez gwiazdeczka982
Czas edycji: 2013-12-03 o 21:52
gwiazdeczka982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując