Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-08, 14:45   #1939
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
dzień dobry
U nas dziś 8 stopni i słonko Szok, i tak ma być cały tydzień




to faktycznie nie lada wyzwanie, tym bardziej trzymam kciuki



to już nie przedłużam, tylko zapraszam:
http://kosmetycznawyspa.blogspot.co....cia-denko.html


na sernik z brzoskwiniami i mnie byś wyrwała
i chyba to przeważa na jego korzyść, zatem będzie słodkim królem świąt, a pierniczki z królewskim lukrem, jego dworzanami

tak, podejrzałam Kulki ciasteczka i skojarzyłam, bo wrzuciła linka i wyglądają niezwykle "pierniczkowo" i smakowicie




hehehe, no ja na wiecznej diecie, czasem sama nie wiem czy wolę gotować, czy jeść
Lubię robić nowe potrawy, a chyba najbardziej sałatki, np. ostatnio psiapsiółka podała mi przepis na genialną sałatkę z łososiem i mango - no niebo w gębie




ze mną nie do końca tak jest
znaczy owszem umiem piec, ale unikam, bo chyba byłabym wreszcie kwadratowa... zatem wyczyniam coś tylko od okazji do okazji, albo jak kogoś z nas najdzie
porządek? Wtyd się przyznać, ale jestem okropną bałaganiarą Nie potrafię od razu po sobie ułożyć. Uczę się systemateczniści, ale efekty ciągle mierne - nie dam za wygraną, bo choć nie uważam, że w domu musi być, jak w muzeum, zawłaszcza, gdy są dzieci, lubię porządek Pokręcone to , ale znacznie lepiej mi się wtedy pracuje, myśli, funkcjonuje...




bardzo mi przykro, jedynie czas nieco pomoże...
Widzialam
Odpisalam Ci u siebie w komentarzach a propo szamponow

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliskova Pokaż wiadomość
Odkopałam na moim youtube filmik z Rita sprzed 2 lat... Nawet go kiedyś tu na wątek wrzucałam. Zawołałam rodziców i popłakaliśmy trochę przed kompem.

http://youtu.be/rlOWAASiMf0



Mi na facebooku tak uciekają fani. Jednego dnia 5 osób polubi, a potem nagle stopniowo codziennie po jednym ubywa... I wiecznia mam około 385 lajków.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Jeśli chodzi o seriale, to ja bardzo polecam miniserial "Black Mirror" 2 sezony po 3 odcinki. Szczególnie dwa wywarły na mnie duże wrażenie, ale nie będe zdradzać które. Któras oglądała?

Oprócz tego, to ostatnio oglądam "Suits", na bieżąco oglądam 3 sezon "American Horror Story" no i czekam oczywiście na "Grę o tron"
Kochana, trzymaj sie, duzo sil Ci zycze!
Nie wiem czy to Cie pocieszy, ale dobrze, ze psinka sie nie meczy, bo niestety nie zawsze mozemy im pomoc... Zawsze to sobie powtarzalam jak jakies zwierzatko moje odchodzilo.
Tez mam psinke, ze schroniska, wiele urazow mechanicznych juz przeszla przez swoje adhd i za kazdym razem myslalam, ze mi serce peknie, ale mam nadzieje, ze bedzie jak najdluzej z nami. Zwierzeta wprowadzaja wiele swiatla w nasze zucie, usmiechu na co dzien, stajemy sie lepszymi ludzmi, wiec trzeba doceniac to, ze mamy okazje w tym uczestniczyc. Mam nadzieje, ze szybko znajdziesz nowego zwierzaka przytulam
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora