Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-20, 22:34   #2152
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja się chyba zaraz popłaczę. Nic mi od dwóch dni nie wychodzi. Nawet wizaż mnie wkurza. Pisałam wiadomość przez trzy godziny, bo a to mały się budził, a to ktoś zadzwonił i kiedy już zadowolona z siebie skończyłam, okazało się, ze za długo trwała moja sesja czy coś takiego i moja wiadomość poszła się... Ogólnie od dwóch dni robię podchody do cytowania, dziś dałam sobie spokój, napisałam głownie o sobie i to też mi wcięło
Najśmieszniejsze jest to, że żaliłam się na cały świat, a tu na koniec jeszcze wizaż mi dokopał... Aż mi się teraz śmiać chce.
Zastanowię się i albo wyrzucę kompa przez okno, albo napiszę jeszcze raz
Ja zawsze przed wyslaniem dluzszego postu daje kopiuj bo pare razy tez mi sie tak zdarzylo.
Przynajmniej Ci sie humor poprawil

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Domi jak nie masz karty ani nawet konta w banku to jak Ty chcialas to zapłacic? Gotówka ?



Czyli jakbys miala pojemniczek to zabralabys I zjadła ? ;>
Mysle że ktos by Ci łAdnie zapakował jakbys poprosiia )

NEMOSEK - tak , chodzi o te siedzenia z przodu I te w połowie samolotu. Tez mnie zastanawia o co chodzi.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Raz miałam okazje siedziec z przodu rzeczywiscie wygoda na maksa -wreszcie moglam nogi wyciagnac a nie kolanami wbijac sie w fotel przede mna albo siedziec bokiem na jednym połdupku(zawsze mam z tym problem)
Mialam sie pytac Ciebie jak wózek sie sprawuje?Zadowolona jestes?Bo Majka taka duza-nie wyrosla jeszcze z gondoli?

Pół godzinki do karmienia
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora